Вхід

Увійдіть за допомогою соціальних мереж

Або через пошту

Зареєструватись

Реєстрація за допомогою соціальних мереж

Або через пошту

Пн-Пт: 09:00-18:00

Сб-Нд: вихідний

товарів: 0

на суму 0 грн.

Каталог товарів

Про магазин FishingMall

#
Інтернет-магазин «ФішінгМолл» - один з кращих в країні. Ми є дистриб'юторами провідних світових брендів, що гарантує нашим покупцям оригінальні та якісні товари для риболовлі та туризму. Купуючи у нас, ви отримуєте цілий ряд переваг:
  • Комфорт. У вас немає необхідності виходити з дому, щоб зробити покупку.
  • Оперативність. Ми своєчасно доставляємо товари в будь-яку точку України.
  • Надійність. Всі товари офіційно ввезені в Україну, мають належним чином оформлені документи і можуть бути повернуті або замінені в передбаченому чинним законодавством порядку.
  • Гнучкість. Ми розуміємо проблеми клієнтів і пропонуємо декілька варіантів, зручних для покупців, методів розрахунку.

Наш склад

#
#
#
#

Наш магазин постійно представлений на тематичних виставках найсучаснішою продукцією і завжди викликає зацікавленність, як у любителів, так і у професіоналів. Ми піклуємося про свою репутацію і відповідально підходимо до вибору виробників, працюючи тільки з найкращими і найнадійнішими з них. Ми розуміємо потреби наших клієнтів, і постійно стежимо за новинками і відгуками про них, найчастіше, особисто перевіряючи на практиці нові моделі. Наша команда докладає максимум зусиль, щоб відпочинок наших клієнтів з нашою продукцією залишав тільки приємні враження.

Наші продавці - діючі спортсмени, багаторазові призери змагань з рибної ловлі. Вони із задоволенням діляться з покупцями власним досвідом і допомагають підібрати кращий варіант снастей за оптимальними цінами. Розуміючи, що результат риболовлі залежить не тільки від снастей, але і техніки. Наша команда поєднує консультації з навчанням клієнтів.

В інтересах покупців ми розробили постійно діючу програму лояльності, яка дозволяє купувати товари з вигодою для себе. Ми цінуємо кожного клієнта, незалежно від його купівельної спроможності, в зв'язку з цим в нашому інтернет-магазині кожен покупець може скористатися індивідуальними знижками та акційними пропозиціями.

Для того, щоб забезпечити потреби навіть найвимогливіших покупців, ми зберігаємо на складі більше 40 000 одиниць товарів. Кожна людина, яка звернулася в наш інтернет-магазин, буде забезпечена широким вибором моделей.

Купуйте в інтернет-магазині «ФішінгМолл», залишайтеся з нами, стежте за новинками і акціями на сайті, а наша професійна команда забезпечить вам якісний і приємний відпочинок.

Максимально швидка доставка

На нашому складі понад 40 000 товарів

100% оригінальний товар

#
#
#