Ми гадаємо, що вже досить сказано щодо спорядження, яке необхідно використовувати в спінінговій ловлі, та правила його застосування.
Настала черга поговорити про необхідні інструменти, яких часто не вистачає під рукою при виникненні тих чи інших ситуацій під час риболовлі.
Отже, якщо ви любите рибалити в межах міста, часто пересуваєтеся берегом під час риболовлі та хочете запастися лише найнеобхіднішими речами, щоб не перевантажувати себе, ми готові дати декілька слушних порад з цього приводу. Виділимо такий собі ТОП-5 інструментів, які вам 100% знадобляться.
Почнемо з таких важливих інструментів як кусачки або рибацькі ножиці, які стануть незамінними при прив’язуванні приманки, чи при інших маніпуляціях, коли треба якісно та швидко перерізати шнур чи волосінь.
Далі хотілося б відмітити плоскогубці з зубцем на кінці, завдяки якому ви зможете без проблем відкрити заводне кільце в приманці та легко замінити гачок. Також, окрім класичного використання, дані плоскогубці ви зможете застосовувати і як ті самі кусачки для перерізання шнура чи волосіні. В компанії Rapala в наявності є як звичайні плоскогубці на пружині так і більш сучасні, зручні магнітні плоскогубці.
Коли ви вже піймали вашу здобич, особливо, якщо це щука з її гострими зубами, було б добре мати захват, щоб ви могли легко та безпечно для себе дістати її з води. Відзначимо, що в компанії Rapala існують якісні, легкі захвати, які не тонуть та мають додатковий ланцюжок для тримання.
Якщо вже тема зайшла про щуку, ми повинні згадати про ті випадки, коли при підсіканні приманка чи гачок потрапляють глибоко в пащу рибі і їх потім вкрай важко дістати, щоб не поранитися. Для таких випадків існує такий інструмент, як щелепний фіксатор, в народі – зівник. Він дуже добре фіксує пащу в розкритому стані та дає вам можливість безпечно дістати гачок.
А от для безпосереднього вилучення гачка чи приманки потрібно використовувати щипці (можна використовувати і як ножиці), якими це робити легко та безпечно, як для себе так і для риби, адже часто, з тих чи інших причин, доводиться відпускати свою здобич. Деякі рибалки для цих цілей використовують ті ж плоскогубці.
Також, окрім всього вищеперерахованого, ви можете мати з собою компактні ваги, стрічку для вимірювання довжини риби та такий девайс, як ретрівер, до якого зручно кріпити невеликі інструменти, щоб мати їх в безпосередній близькості.
Надіємося, дана інформація стане вам корисною.
Написати коментар